Green Jackets

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Green Jackets » Ізба Флудільна » шо таке аірсофт?


шо таке аірсофт?

Сообщений 1 страница 10 из 17

1

вибачте шо я створив цю тему,це може і тупо,але раніше чи пізніше мусив задати це запитання.створив її для того щоб старші(ті в хто в аірсофті не нуль) побратими почали потроху підтягувати таких нулів (як я) :writing:

Отредактировано KOKI (2008-05-21 20:32:53)

2

Загальноприйняте тлумачення - це дешевий і безпечний вид спорту.  :P
Трохи менш офіційно - командна військова гра з використанням електропневматичної зброї, антуражного вигляду яка стріляє шарами 6 мм
А далі кожен шось шукає для себе. Хтось ловить кайф від того, шоб покопати деньок траншеї і поїсти з антуражного котелка, комусь в кайф марш кидок на 10 км, хтось в повний ріст вицілює когось в свою суперпротюнєну снайперку і криками "ВСТАЛ И УШЕЛ,  я не мог промзать, я снайпер" "вбиває" людей і організовує свої підфоруми тільки для справжніх страйкболістів, є параноїки які готуються до війни. А решта ходить десь посередині з певними поривами в певну сторону.
Основне - це шанс з азартом намотати з десяток км з приводом на ізготовці не відчувши втоми, набути навичок, яких батько не навчить, поспілкуватись з цікавими людьми, тихенько зійти з розуму...

3

про розум ти добре сказав.
тоді слідуюче запитання:шо потрібно знати,мати і вміти щоб можна було гордо сказати Я СТРАЙКБОЛІСТ? :writing:

4

Однозначно, мають бути гулі від куль)))), які регулярно поновлюються :rolleyes:

Отредактировано Вульф (2008-05-22 10:27:09)

5

Вульф написал(а):

Однозначно, мають бути гулі від куль)))), які регулярно поновлюються :rolleyes:

А якщо бути справжнім "Немо :jumping: " і ухилятися від куль, то що потрібно буде прибігати до методу бий своїх щоб чужі боялись? :D

Чи були летальні випадки на війнах? Я про вибиті очі та всяке таке.

6

Да слава богу ні. Саме страшне - вибиті зуби і зламані ноги\руки ( це від падінь невдалих)
а так ...

7

А взагалі хто зна, незря деякі страйкболісти носять з собою лопатки :idea:

8

ээээээээээ гаспада это такая хрень когда кучка дядек  и не только  убивает время, вытаптывает живую природу и  пытается  получить адреналиновый приход противоестественным путем )))

9

Є троха часу відпишусь знову.
Страйкболістом ти станеш тоді, коли таким тебе визнають інші страйкболісти - це як в житі. Процес поступовий, плавний як шизофренія. Але кілька ознак, шо ти на підході:
1 Заглядуєшся на незнайомий камуфляж як на дівчат
2 Перша асоціація з ТМ - це токіо маруй , а не торгова марка
3 Шаріки по всій квартирі, від ліжка до параші (це явно не про Коку)
4 При різкому шумі стаєш в стрілецьку позу

10

Граф видно львович тебя не всему научил, если слышишь резкий шум то поздно становится в стрелковую позицию нужно сначала укрыться.. обьясняю почему для занятия стрелковой позиции необходимо четко знать где находится противник ... а  аудиоконтак зачастую такой информации не дает.

Думайте сами решайте сами иметь или не иметь ........


Вы здесь » Green Jackets » Ізба Флудільна » шо таке аірсофт?